Oznanila št. 17 - 7.november 2021

Molitve za rajne po namenu darovalcev za 'spomine'

14.11. ob 7h: Jurij Strgulec, Angelca Zagorc
    ob 9.30: Rozalija Pucelj, Mateja Strgulec
    21.11. ob 7h: Franci Gorenc, Jerneja Stopar Jaklič
    ob 9.30: Marta Hajsinger, Klemen Mohar
    28.11. ob 7h: Andrej Dvojmoč, Anica Žulič
    ob 9.30: Alen Lenič, Matjaž Jakše

31.10. in 7.11.: Dolnja Prekopa - vas
    14. in 21.11.: Gornja Prekopa
    28.11. in 5.12.: Koprivnik, Malence, Sajevce

• KRSTI bodo v nedeljo, 14. in 21. novembra, priprava pa v soboto, 13. nov., ob 17. uri.

• FOTOGRAFIJE IN USB ključe od obletnic porok dobite v župnišču.

• MARIJANSKE KOLEDARJE (2,50 €)  ZA L. 2022 lahko dobite v zakristiji ali v župnišču.

• SREČANJE ŽPS NAŠE DEKANIJE bo v nedeljo, 21. novembra 2021, ob 14.30 v Šentjerneju, ter škofijsko srečanje v soboto, 27. novembra, ob 9.30 v Baragovem zavodu v Šmihelu, če bodo dovoljevale epidemiološke razmere.

• SVETO CECILIJO (22. november) - praznik cerkvene glasbe - bomo proslavili s sv. mašo za pokojne pevke, pevce, organiste in organistinjo.  Lepo vabljeni k sv. maši tudi drugi farani, da Bogu priporočimo tudi naše žive  pevce!

• NA NEDELJO KARITAS - 28. novembra - je pušica namenjena za Karitas.

• PRILOGA: Temu Oznanilu je priložena priloga 'Molitve za pokojne'. Kaj več preberite in si oglejte na spletni strani naše župnije.

• TEDEN ZAPOROV obhajamo od 14. - 20. novembra 2021 pod geslom: »Pomislite na vrane ...«.
        Skupaj stopajmo skozi ta teden molitve in rastimo v svojem skupnem razumevanju vrednosti, ki jo Bog polaga v vsakega izmed njegovih otrok, da bi se tako kot vrane vzpenjali, končno svobodni,  polni zaupanja v njegovo preskrbo in ljubezen  do nas. Bog hrepeni, da bi ga spustili k sebi.