Oznanila št. 8 - 16. maj 2021

ob 9.30: Miha Pešič, Brigita Pirc

23. in 30. 5. 2021: Hmeljska cesta
    6. in 13. 6.: Grajska cesta

• KRSTI bodo v nedeljo, 6. junija 2021, priprava pa v soboto, 5. junija, ob 17. uri. Na Slinovcah zadnjo nedeljo v maju ne bo ne sv. maše in tudi ne krstov.

• DUHOVNA PRIPRAVA NA NOVO MAŠO bo v nedeljo, 13. junija 2021. Pri nas bo spovedoval, pridigal in maševal stiški opat Maksimilijan File.

• PRVO SV. OBHAJILO bo v naši župniji v nedeljo, 27. junija 2021. Upajmo, da bodo do takrat epidemiološke razmere že bolj ugodne.

• ŠMARNIČNO POBOŽNOST imamo letos samo v župnijski cerkvi. Nekateri starši si kljub delu vzamete čas, da pridete s svojimi otroki k sv. maši. Verjemite, da bo vaš zgled otrokom ostal v spominu še bolj kot samo šmarnično branje. Pa tudi Marija bo s svojo priprošnjo  pri Bogu posredovala takrat, ko boste najbolj potrebovali Božjo pomoč.

• OBHAJILO STAREJŠIH IN BOLNIKOV bo na prvi petek v juniju - 4. 6. - dopoldne in popoldne.

• OBVESTILA si preberite na spletni strani.

• VEROUK
        Zaradi posebnih razmer so imeli otroci veroučna srečanja v učilnici samo prvi mesec šolskega leta, nato pa so prejemali bogoslužno in katehetsko gradivo po e-pošti. Prvoobhajanci so imeli nekaj ur tudi po zoom-u, zadnji teden pa smo se srečevali s posameznimi razredi v župnijski cerkvi.
        Prihodnji teden bodo imeli vsi razredi verouk v veroučni učilnici po urniku, ki je bil oznanjen na začetku šolskega leta.
        Vsi veroučenci naj prinesejo s seboj veroučne delovne zvezke v kolikor jih niso oddali pretekli teden.
        Prvi razred ne bo imel verouk v nedeljo, 23. maja, ker je takrat slovesni praznik Sv. Duha - binkošti. Verouk bodo imeli v nedeljo, 30. maja 2021.

• VEROUČNI URNIK ZA LETO 2020/21
    1. razred:  v nedeljo ob 8.30 (pred sv. mašo v nedeljo, 30. maja)
    2. razred:  v ponedeljek ob 14.25
    3. razred:  v ponedeljek ob 15.15