Oznanila št. 13 - 16.avgust 2020

15. in 23.8.: Ržišče, Velike Vodenice
    30.8. in 6.9.: Kočarija, Male Vodenice
    13. in 20.9.: Ivanjše, Podstrm

• KRSTI bodo v nedeljo, 16. avgusta, in 6. septembra, priprava pa v petek, 14. avgusta, ob 17. uri ter 5. septembra ob 17. uri.

• OBHAJILO BOLNIKOV bo v petek, 4. septembra, dopoldne in popoldne.

• ŠKOFIJSKO ROMANJE BOLNIKOV, INVALIDOV IN STAREJŠIH  bo v soboto, 29. avgusta 2020, na Zaplaz. Ob 9.30 bo molitev rožnega venca, ob 10. uri bo sveta maša, ki jo bo ob somaševanju duhovnikov daroval novomeški škof, msgr. Andrej Glavan. Bo tudi prilika za sveto spoved in prejem  bolniškega maziljenja.

• VERSKO IZOBRAŽEVANJE ZA VSAKOGAR - KATEHETSKO PASTORALNA ŠOLA je velika priložnost, da odrasli, ki ste končali štiriletno srednjo šolo poglobite svoje versko znanje, da boste lahko v župniji pomagali pri katehezi, bogoslužju in na drugih področjih pastoralnega dela. Zelo hitro se bliža čas, ko vse župnije ne bodo imele svojega duhovnika, zato je potrebno, da se laiki pravočasno usposobite. Kaj več lahko preberete na škofijskih spletnih straneh

• ZAČETEK VEROUKA IN BIRME se bliža. Sedaj je najlepša priprava obisk nedeljske svete maše.