OBVESTILO

Da boste verni v naši župniji poleg obvestil v sredstvih javnega obveščanja o epidemiji koronavirusa Covid-19 obveščeni še s strani vodstva Katoliške Cerkve v Sloveniji, vas prosim, da si preberete kaj so odločili in sporočili naše škofje. Vse to najdete na povezavi Katoliška Cerkev v Sloveniji.

V nedeljo boste prejeli tudi župnijska Oznanila s prilogo za Teden družine. Ker ne bo nedeljskih svetih maš, bodo na voljo skozi ves dan pri vhodu v župnijsko cerkev ali v župnišče. Objavljena bodo tudi na naši spletni strani.

V teh dneh preizkušenj kaj več molimo za bolnike, tiste, ki jim strežejo, za svoje in zdravje vseh v župniji in naši domovini. Še posebej se priporočimo Mariji, Materi dobrega sveta, svetemu Roku, vsem našim blaženim, svetniškim kandidatom in mučencem, ki počivajo na ozemlju naše župnije.

Vse dobro vam želim in lepo pozdravljam.

Jože Miklavčič, župnik