BOGOSLUŽJE V DRUŽINI - 6. VELIKONOČNA NEDELJA

Odpri povezavo -> DRUŽINSKO MOLITVENO BOGOSLUŽJE

Veroučno leto 2020/21 – 43. pismo

Spoštovani starši, dragi veroučenci!

V prilogi vam pošiljam družinsko molitveno bogoslužje za 6. velikonočno nedeljo. Bolj obširno najdete v veroučnem kotičku na spletni strani naše župnije, prav tako kateheze za posamezne razrede.

Postopoma se ta mesec ob delavnikih srečujemo z veroukarji v župnijski cerkvi: najprej srečanje, nato sv. maša s šmarnično pobožnostjo.

- V ponedeljek, 10. maja, bodo prišli ob 18.15. uri prvoobhajanci,
- v torek, 11. maja, ob 18.15 uri, 4. razred,
- v sredo, 12. maja, ob isti uri, 5. razred, in
- v petek, 14. maja, ob isti uri, 6. razred. Vsi naj s seboj prinesejo veroučne delovne zvezke, da vidimo koliko so v tem času sodelovali.

Želim vam zdravja in vsega dobrega in naj vas v velikonočnem času, in še posebej v prošnjih dneh pred praznikom Gospodovega vnebohoda (13. 5.),  spremlja Božji blagoslov, priprošnja Marije, Matere dobrega sveta, našega farnega zavetnika sv. apostola Jakoba, vseh slovenskih blaženih in svetniških kandidatov ter mučencev, ki počivajo na ozemlju naše župnije.

Jože Miklavčič, župnik

V Kostanjevici na Krki, 8. maja 2021